Acart ve Çevre

Çevresel konular günlük hayatımızda çok önemli bir özellik haline geldi. Kullanılan malzemelerin geri dönüşümlü malzemeler olması çok önemlidir. Geri dönüşüm; enerji tasarrufu, ham madde tasarrufu ve maddi  tasarruf  demektir.En önemlisi çevre sağlığı demektir. Acart özel kavram ve kurumsal kültür sayesinde, bu yeşil yaklaşım tasarruflu yüzme havuzları uygulayabilmektedir.

Acart Grubu yıllardır bir sürdürülebilir kalkınma ve kaynak koruma politikası takip etmiştir; şirket % 100 kendi havuz yapımında geri dönüşümlü malzeme kullanmaktadır. Ayrıca, tüm yeni ürün ve üretim sürecinin tüm yönleriyle bizim sürdürülebilir kalkınma anlayışı ile tutarlı  çevre stratejisi ile hareket etmektedir.

Acart - Eko-mantıklı bir seçenek

Yapisal paneller

Bizim gövde panelleri geri dönüsümlü kompozit malzemeler, karbonat ile karisik kullanilarak üretilmektedir. Geri dönüsüm isleminin son asamasi olan paneller sonra dayanikli yapi kurma özelligine sahiptir.Yapisal paneller

Bizim gövde panelleri geri dönüsümlü kompozit malzemeler, karbonat ile karisik kullanilarak üretilmektedir. Geri dönüsüm isleminin son asamasi olan paneller sonra dayanikli yapi kurma özelligine sahiptir.

Acart Havuz

Filtrasyon sistemi

Tamamen borusuz lokal filtrasyon sayesinde ters yikama islemini ortadan kaldirarak, sistem ve su tasarrufu saglar. Bu yaklasim kum filtreli temizleme basina yaklasik 200 litre su tasarrufu demektir. Su savaklardan alinip ayri bir pompa ile makine dairesi kum filtresine tasinmadigindan daha az elektrik tüketir. Dolasan pompa, boru olmadigi için normalde su devredeki basinç baskani kayip neden olacak dolayi daha az elektrik tüketir.

Acart Havuz