Hakkımızda

Neden sizin de bir havuzunuz olmasın şimdi dilediğiniz şekil ve boyuttaki havuza 7 günde sahip olabilirsiniz. Hem de ACART HAVUZ garantisi, Desjoyaux kalitesiyle. ACART HAVUZ, Acarlar şirketler Topluluğu nun 14 şirketinden biri. Topluluğun kalite, güven ve estetik anlayışıyla ACART HAVUZ, yaşam alanlarına değer katıyor. Dünyanın bir numaralı havuz üreticisi Desjoyaux, ACART HAVUZ distribütörlüğüyle Türkiyede. 82 ülkede yaygın bayi ağı olan Desjoyaux, Fransa nın Veritas kalite standartlarına ve 45 yıllık deneyime sahip.

ACART HAVUZ 1999 yılında havuz satış, montaj, inşaat ve satış sonrası hizmet yapmak amacıyla kurulmuştur. 1999 yılından bu yana havuz üretim ve montajı yapan, hem ana üretici firmalar hemde son kullanıcılarla çalışan ACART HAVUZ, kurulduğu günden bugüne kadar aldığı tüm taahhüt işlerini havuz sektörünün son imkanlarını da kullanarak, başarı ile ve zamanında bitirmeyi ilke edinmiştir.

KURUMSAL VİZYON

Hızlı hareket edebilen ve karar verebilen organizasyon yapımızla, iç ve dış müşterilerimizle yaratmış olduğumuz iletişim ve güveni sürekli geliştirerek ülke çapında bir havuz firması olmak kurumsal vizyonumuzdur.

KURUMSAL MİSYON

İnşaat sektörünün gelişimine paralel olarak havuz sektöründe yaratmış olduğumuz bilinirliği, pozitif düşünce felsefemizden ödün vermeden müşterilerimizle, taşeronlarımızla paylaşarak hizmet kalitemizi artırmak kurumsal misyonumuzdur.